Nazwa użytkownika:
Hasło:
Zapamiętaj mnie 
Odpowiedz  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:31
Posty: 11493
Lokalizacja: Szczecin
PostNapisane: 4 cze 2016, o 08:06 
7even Sins napisał(a):
Jak bede mial pewnosc ze w seniorce bede mial zapewnione miejsce w pierwszym skladzie to jak najbardziej, u21 jak trzeba bedzie to przeciagu sezonu albo dwoch sie odbuduje

pewne miejsce mozesz mieć w Company -które gra w 4 lidze-tu bylbyś raczej najmocniejszy-ta sekcja jest najsłabsza i cięzko bedzie awansowac jej w tym sezonie do wyzszej ligi.
ale mozna cię wrzucić do którejś ekipy z III ligi-tam mamy juz 7 ekip -bo tak zawsze dobieramy zeby w sekcji bylo 7 ekip -5 gra ,dwie sparują-więc tu byłbyś 8 i siłą rzeczy przy rotacji co jakis czas bys pauzował no chyba ze kapitan sekcji uzna ze jestes niezbędny i wtedy wiadomo ze grasz częsciej :)
a w lidze U-21 gramy ogolnie bez spiny-jak sa wyniki to super,jak jest słabo to nie załamujemy rak :)

_________________
Czerwone Lwy Podjuchy div 2.8

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 21:23
Posty: 5192
Lokalizacja: Poznań
PostNapisane: 4 cze 2016, o 08:35 
Witam nowego kolegę :) Ja w sekcjach juniorskich gram składem u18, więc nie ma spiny :D

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 12:49
Posty: 820
Lokalizacja: Bełchatów
PostNapisane: 4 cze 2016, o 12:04 
Witam w naszych szeregach...

ale żeby tak od razu stawiać wymagania...pewne miejsce...pokaż, że Ci się należy,
powodzenia

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 20:06
Posty: 3934
Lokalizacja: Lublin
PostNapisane: 4 cze 2016, o 12:57 
Witamy cieplutko w szeregach Stumilowego Lasu ;)

Powiem tak, chyba każdy nie chciałby wiecznie grzać ławy rezerwowych :) dlatego też między innymi nie rozbudowujemy sekcji do jakichś tam niebotycznych rozmiarów. W każdej sekcji jest 7 graczy (wiadomo, jakaś rezerwa być musi), piątka gra w składzie podstawowym a dwóch rozgrywa sparingi a kapitanowie sekcji stosują zasadę rotacji, że jeśli ktoś grał sparing w jednej kolejce to w drugiej gra w składzie podstawowym, nikogo nie pozostawia się w żadnej sekcji ciągle na sparingach, chyba że sam zechce, bo np. forma spadła :) Tak to się odbywa w Stumilowym.
Takie stwierdzenie, że przyjdę do Was, jeśli coś tam... to trochę niezbyt grzeczne i trąci nieco szantażem.
W każdym razie mogę stwierdzić na pewno, że jeśli zechcesz reprezentować barwy Stumilowego Lasu na pewno będziesz grał w składzie podstawowym, chociaż czasem może się zdarzyć że będziesz wyznaczony do sparingu, bo tak mamy tu wszyscy.

Poza tym klan to nie tylko Liga Klanów, mamy tu mnóstwo rozmaitych klanowych rozgrywek, w większości są one sponsorowane i uczestnictwo w nich jest po prostu gratisowe. Na przykład aktualnie skończyła się Liga Brykającego Tygryska U-21 i startujemy z nową edycją (również sponsorowaną, darmową dla uczestników) i jeśli chcesz z miłą chęcią Cię zapraszam do wzięcia w niej udziału, co prawda piszesz że U-21 masz w rozsypce, ale nie chodzi tu przecież, żeby od razu zająć miejsce na podium, wystarczy że będziesz się z nami dobrze bawił :) Jak się zdecydujesz, to daj znać.

Wiesz, w klanie przede wszystkim promujemy ludzi aktywnych, nie ważne kto jak silną ma drużynę, tylko liczy się aktywność: nie zawalanie terminów, uczestnictwo na forum, aktywność w rozgrywkach klanowych itd itp i jeśli tak będzie z całą pewnością będziesz się z nami czuł dobrze i bawił się wyśmienicie ;)

A więc jeszcze raz: WITAJ WŚRÓD NAS

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 6 sty 2015, o 21:21
Posty: 2648
Lokalizacja: ŚWIDNICA
PostNapisane: 4 cze 2016, o 14:18 
Trzeba sobie miejsce wywalczyć. Zobacz na mnie, przyszedłem do klanu, zaczynałem w Cooperation (chyba najsłabsza sekcja), potem Comapny (średnia sekcja choć kiedyś była mocniejsza), no i tera gram w sekcji która stanowi o drugiej sile Stumilowego.

U nas poziom jest bardzo wysoki, i nie ma tak że ktoś komuś da miejsce w pierwszym składzie od tak o. Ja gram w ekstraklasie (IRL) i nie powiedziane że zawsze będę wystawiany do pierwszego składu. Jest to tak, grasz dobrze w LK, czyli wygrywasz, punktujesz to masz szansę że prawie co kolejkę gracz, a jak jest słabiej a więc gdy przegrywasz, nie punktujesz, to niestety musi zagrać ktoś inny. Sam byłem kiedyś kapitanem bardzo długo w moim poprzednim klanie który upadł, i wiem że rotacja to normalka, i nikt nie może być pewny pierwszego składu na każdy piątek w ramach LK.

powodzenia

_________________
Obrazek

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:02
Posty: 31
PostNapisane: 5 cze 2016, o 00:47 
Bardziej chodzilo w tym "DOJDE JAK BEDE W PIERWSZYM SKLADZIE" o to czy macie po prostu miejsce w sekcjach na gracza takiego jak ja. Jak macie przykladowo 5 sekcji i tych 35 graczy i nie zamierzacie zmieniac systemu/zakladac nowej sekcji to po prostu nie ma dla mnie mniejsca. Tak samo w przypadku kiedy mam ta wartosc w granicach 8 milionow a najslabszy klanowicz 15m; nie ma szans nie przebije sie tym bardziej ze gram bez konta premium i kupywania pp wiec u mnie tworzenie zespolu trwa dosc dlugo. Nie chce byc klanowiczem na papierze i tylko zglaszac gotowosc 2 razy w tygodniu i czytac ze w piate/sobote mam wolny los. Moge zaczac od samego dolu mi to nie wadzi, grac bede i lapac doswiadczenie to mi to pasuje.

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 21:23
Posty: 5192
Lokalizacja: Poznań
PostNapisane: 5 cze 2016, o 08:49 
No to każdy u nas w klanie tak ma, chyba, że zawala mecze, albo się wyprzeda w połowie sezonu ;-) Myślę, że będziesz zadowolony z systemu jaki jest w Stumilowym :-)

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:31
Posty: 11493
Lokalizacja: Szczecin
PostNapisane: 5 cze 2016, o 09:01 
7even Sins-to w tym sezonie dołączam cię d o Company-napewno dasz sporo sekcji.
jak ten sezon się skonczy to zawsze jest rotacja w skladach-ci co uzyskiwali dobre wyniki w sekcji i patrząc na ich aktualną pozycje w mz -ukladamy sklad na nowy sezon.
więc teraz bedziesz w company.
w tej sekcji potrzeba nam dobrych zawodników i to bardzo :)

_________________
Czerwone Lwy Podjuchy div 2.8

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 20:06
Posty: 3934
Lokalizacja: Lublin
PostNapisane: 5 cze 2016, o 11:39 
@7even Sins
a właśnie, czemu się zarejestrowałeś pod nazwą drużyny a nie pod nickiem? :)

Jak już wyżej napisał lider klanu robjot trafiasz do Company, to akurat jest najsłabsza nasza sekcja i bardziej liczniejsza niż pozostałe, ale to tylko dlatego, że wielu z nich jest po prostu nieaktywnych z różnych względów, nie są usuwani z klanu bo ich absencja nie wynika ze złej woli, ale z różnych przyczyn losowych i są, bo są. A tak a propos, dobrze jest jak się zgłosi swoją absencję na forum, bo np wyjeżdżam na urlop czy też wakacje, albo też mam inne sprawy na głowie i nie mogę się zająć MZ-em, różne są sytuacje życiowe, wtedy my o tym wiemy i nie mamy zawalonych terminów ;)
W tej sekcji na pewno częściej będziesz grał w wyjściowej piątce, czego Ci życzę. Kapitanem Company jest pawel88. Jakiś czas temu też siedziałem ciągle na ławce rezerwowych i też się wkurzałem :)

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 19:02
Posty: 31
PostNapisane: 5 cze 2016, o 14:18 
Jak administrator ma tutaj prawa to moze moj nick zmienic na Skull_Pain , jakos nie uwazalem podczas wypelniania rejestracji.

Góra
Zobacz profilCytuj
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona
Strona główna forum » Dla przybyszów spoza Stumilowego Lasu » Rekrutacja
 
Szybka odpowiedź
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Wiadomość:

Kod potwierdzający
Kod potwierdzający
Kod potwierdzający:
Przepisz ten kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość liter nie ma znaczenia.
   

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
 
Szukaj:
Skocz do:  
cron